Karadeniz Teknik Servis

Karadeniz Teknik Servis

Hizmetlerimiz

KAMERA SİSTEMLERİ
Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Piyasada KDTV diye de bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir. Kapalı devre televizyon sistemi kullanım

alanları tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri, İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerası sistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemi; hırsızlık,tehtid,gasp,haneyi tecavüz sorunu gibi durumlarda güvenliğinizi sağlayacak , başkalarını haber edecek sistemdir. Güvenlik sistemleri şirketlerinin şikayetçi oldukları en büyük konuların başında , müşterilerin ani olarak fiyat istemeleri gelmektedir. Bir güvenlik sisteminin temel donanımları , yazılımları , amaçları tamamen bütçeye bağlı olarak değişir. Aynı zamanda , güvenlik sisteminin bir haneyi güvenli şekilde koruması için hane içinde iyi eşif yapılarak yeterli sayıda donanım tespit edilmesi gerekir ( Ne daha fazla sensör , ne de daha az sensör )

Hırsız alarm sisteminin amacı aslında sizin tamamen güvenliğinizi sağlamak değildir. Sonuçta elektronik devrelerden oluşmuş bir bütündür. Yalnızca;hırsızın-size kast etmek isteyen herhangi birinin , olaya giriştiği anda size veya başkalarına haber yollayarak , suçluyu olay mahalinden uzaklaştırmaktır . Aynı zamanda da alarm sistemlerinin sirenleriyle , suça teşebbüs edecek kişinin gözünün korması ve işten vazgeçmesi hedeflenir.

Temel olarak hırsız alarm sistemleri aşağıda belirtilen donanımlardan oluşur .

Alarm Paneli

Dış Siren

İç Siren

Tuş Takımı

Manyetik Kontak

Pır Dedektörü

Darbe Dedektörü

Panik Butonu

PROJE, MÜH. ve DANIŞMANLIK HİZ.

Gücünü müşterilerine ve çalışanlarına verdiği değerden alan genç ve dinamik İnterfed ekibi;profesyonellik ile amatör ruhu birleştirir ve müşterileri için yeni projeler üretmeye çalışır. Destek ve teşviklerdeki gelişmeleri takip ederek, işletmenizin ürün geliştirme süreçlerinde yaşadığı finansal zorlukları minimuma indirgemeyi hedefler.

Proje Yönetimi Danışmanlığı; işletmelere sağlamış olduğumuz bir proje hazırlama ve proje yürütme hizmetidir. Proje Yönetimi Danışmanlığı ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından sağlanan hibe programlarına proje hazırlama ve hibe almaya hak kazanan projeler için proje yürütme danışmanlığı hizmetini içermektedir.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hibe olanaklarını araştırarak sizin için en uygun mali desteği bularak, projelerinizin tasarlanması, hazırlanması ve uygulanması sürecinde hizmet vermektedir.

Proje, kar amacı güdüp gütmemesinden bağımsız olarak gelişimi hedefleyen her organizasyon için zaruri nitelik taşımaktadır. Kar amacı gütmeyen organizasyonlar için kaynak yaratma ayrı bir problem olmakla birlikte, kar maksimizasyonunu hedefleyen işletmeler için ise finansman yükünü dış kaynaklarla asgariye indirmek büyük önem arz etmektedir.

Bu bakış açısından yola çıkarak;

 • Hayata geçirmek istediği bir projesi olan her organizasyon için organizasyon tipi ve proje konusu dikkate alınarak en uygun çözümlerin tespit edilmesi,
 • İlgili hibe/kredi desteklerine yönelik projenin tasarlanması,
 • Projenin tüm başvuru süreçlerinin gerektiği şekilde yerine getirilmesi
 • Hayata geçirilecek olan projelerin satın alma ve raporlama dahil tüm faaliyetlerin uygulama süreçlerine destek verilmesi

Şirketimizce verilen proje ve mühendislik hizmetleri kapsamında tesise ait;

 •  Elektrik projeleri
 • Zayıf Akım Projeleri

Şirketimizce verilen Danışmanlık Hizmetleri kapsamında;

 • İhtiyaç talepleri ile ilgili olarak Bağlantı Anlaşması süreç takibi ve sonuçlandırılması,
 • İlgili Projelere ait ŞARTNAME Hazırlanması
 • İlgili Projelere ait SÖZLEŞME hazırlanması
 • Proje Planlama Danışmanlığı
 • Ekonomik Yatırım Fizibilite Çalışmaları
 • Yaklaşık Maliyet Çalışmaları
 • Maliyet ve Bütçe Planlama ve Kontrolü
 • İş Programı Planlama
 • Teslim ve Devreye Alma Süreçleri Yönetimi

Zayıf Akım Mühendislik Hizmetleri

 Zayıf akım, elektronik güvenlik sistemleri ile bilgilendirme, analiz ve yönetim sistemlerini içeren bir unsurdur. Bu yapı içerisinde yer alan bina elektroniği kapsamında sistemlerin ayrı ayrı ve entegre çalışması gerekir. Firmamız kuruluş amacı itibari ile bu yapıların projelendirme, satış, kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerin dışında gelen talepler doğrultusunda üründen bağımsız çözüm odaklı projelendirme, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Network Sistem Danışmanlığı

Sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. Müşterilerin ihtiyacına göre yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, optimizasyonu, kurulumu ve entegrasyonu hizmetleri sunmaktayız.

Network hizmetlerinin müşteriler için yararları;

 •  Network operasyon harcamalarında azalma,
 • Network yönetim kapasitesinde artış,
 • Firmaların büyüme stratejilerine destek,
 • İş sürekliliği sağlanması,
 • Network Alt Yapısında Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi,
 •  Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir.

Proje ve Destek Hizmetleri

Proje ve destek hizmetleri, yeni bir sistemin kurulması veya yeni bir servisin devreye alınması gibi belirli bir plan dahilinde yürütülmesi gereken, iletişim, raporlama ve koordinasyon gerektiren çalışmaların, proje yönetimi yaklaşım ve kuralları uyarınca gerçekleştirilmesine yönelik hizmetlerdir. Proje yönetiminde en temel amaç; zaman, maliyet ve kapsama ilişkin olarak yapılan planlamaların, seçilen hedeflerin, proje bitiminde gerçekleşen durumla uygun olması sağlanmaktadır. Proje Yönetimi hizmeti, ürün ve hizmetleri elde edebilmek için gerçekleştirilen projeye verilen yönetim hizmetini içerir.

Proje Hizmetleri Aşamaları;

 • Hazırlık ve Ön Etüt Çalışmaları
 • Öneri Raporunun Hazırlanması
 • Ön Proje Hazırlanması
 • Uygulama Projelerinin Hazırlanması
 • İhale Dosyasının Hazırlanması

Kontrolörlük Hizmetleri;

 • Proje Kontrolörlük Hizmeti
 • İhale Kontrolörlük Hizmeti
 • Şantiye Kontrolörlük Hizmeti
   

Proje Yönetim Hizmetleri İhale Yönetim Hizmeti;

 • Proje Yönetim Hizmeti

Danışmanlık Hizmetleri Teknik Danışmanlık Hizmeti;

 • Geçici Kabul Teknik Danışmanlık Hizmeti
 • Kesin Kabul Teknik Danışmanlık Hizmeti

YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ

Eğitimli mühendis ve teknisyen kadrosuyla birlikte güneş enerjisi konusunda kaliteli hizmet veren firmamız, bu konuda kendini ispatlamış markaları tercih ederek sektörde iyi bir noktaya gelebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Gerek ON-GRID ve gererkse de OFF-GFRID sistemler konusunda çalışarak güneş enerjisi sistemleri konusundada hızla ve güvenle büyümeye devam etmektedir.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için yeşil enerji ve yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimine inanan Firmamız, karbon salınımının azalmasına destek olan projelerde yapımcı ve yatırımcı olarak faaliyet göstermeyi benimsemiş ve bu doğrultuda organize olmuştur.

2007 Yılından bugüne Yenilenebilir Temiz ve Çevre Dostu enerji sistemleri konusunda faaliyetlerine hız veren ; kamuoyu ve müşterilerini bilgilendirme konusunda tanıtım çalışmaları yapmaktadır ve bu sektöre katkıda bulunmanın bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Kalitesi Türkiye ve tüm Dünya’ da onaylanmış ürünler ile etik ve kaliteli hizmet sunmak ana prensibi olan  tüm çalışmalarında teknik ve ticari olarak kullanıcı memnuniyeti ve ideal çözüm temel hedefidir ve bu amaçla her projeyi ihtiyacı karşılamaya yönelik teknik olarak uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya özen göstermektedir.

Firmamız, her türlü malzeme, cihaz, sistem v.b. taleplere; teknikmüşavirlik, projelendirme dahil, pazarlama, devamlılık ihtiva eden projeler için stok bulundurma, toptan ve/veya perakende satış, teknikservis, montaj, satışöncesi ve sonrası tüm hizmetleri, komple anahtar teslimi olarak sunmaktadır.

ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

Zayıf akım sistemleri, elektrik taahhüt kapsamında bir proje olarak yapılacak çalışmayı değerlendirdiğinizde işin en son noktasında yer almaktadır ancak çok detaylı planlanması gerekmektedir.

Zayıf akım sistemleri; yapıların içerisindeki bilgi akışının, iletişimin, kontrol ve güvenliğin düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlerdir. Bir yapı, zayıf akım sistemleri olmadan sadece betondan ya da ahşaptan ibarettir.
Günümüzde, nesnelerin interneti kavramının yaygınlaşmasıyla birlikte, iletişim ağına bağlı cihazların sayısı artmıştır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte, zayıf akım sistemleri daha kapsamlı hale geliyor.

Zayıf akım sistemleri genellikle güvenlik amaçlı olduğu için elektronik güvenlik sistemleriyle karıştırılır. Yaygın inanışın aksine, elektronik güvenlik sistemleri zayıf akım sistemlerinin alt koludur.

Kurulu sistemlerin uzun ömürlü ve sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için; her şeyden önce, kullanılacak ürünlerin kalitesi ve standartları yeterli olmalı, yapılacak işçilik kusursuz olmalı ve sistemler düzenli olarak kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Devletin çıkardığı yasa ve yönetmeliklerle bu kontrol ve bakım çalışmaları zorunlu hale getirilmiştir.

Firmamız,uzman kadrosu ve dünyanın tanınmış teknoloji üretici çözüm ortaklarıya;

 • Kamera Sistemleri,
 • Hırsız Alarm Sistemleri,
 • Santral Sistemleri,
 • Yangın Alarm Sistemleri,
 • Ses Sistemleri,
 • Uydu Sistemleri,
 • Kartlı Geçiş Sistemleri,

konularında keşif,  teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmektedir.